SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ

DROZDOV

 
Jukněte na video z akcí mladých hasičů na www.stream.cz pod názvem SDH Drozdov. Vytvořila hasička Dáda Kottová...
Dne 9.12.2009 jsme byli na exkurzi v hasičské zbrojnici SDH Zbiroh. Zdejší hasiči, Jiří Paleček, strojník Václav Svoboda a Marek Pichlík, nám ukázali všechnu techniku sboru, vybavení každého hasiče (oblečení, helma, rukavice, boty...), potřeby první pomoci a jejich použití (krční límec, nosítka,...) a hlavně podrobně popsali vybavení jejich vozů...

 RZA - VW Transportér - Vozidlo je převážně určeno na zásahy při dopravních nehodách všeho druhu a při technických haváriích. Automobil je vybaven vyprošťovacími nůžkami,  pomocí kterých se vyprošťují lidé z aut při dopravních nehodách. Hasiči nám ukázali, jak se s nimi pracuje.

CAS 16 MAN S-2-R - Kompletní nástavba vyrobená z hliníkových profilů, kombinované čerpadlo, nerezová nádrž na vodu a pěnidlo, 1 ks VT naviják s 60m VT hadice a VT proudnicí, žárově pozinkované ocelové 2x sání, 1x plnění hydrantem, 4x výtlak "B", karoserie nástavby - Al. plech, stavoznaky, vnitřní osvětlení, bedna na nářadí, držák žebříků a držáky základního příslušenství dle směrnice MV, Výbava navíc: elektrocentrála, plně automatický výsuvný stožár 4×500 W, elektrický lanový naviják , atd.

Děkujeme za vyčerpávající výklad...
ExkurzeSDHZbiroh2 .jpg
ExkurzeSDHZbiroh9.jpg
ExkurzeSDHZbiroh7.jpg
4.10. jsme byli na výletě na malém Holém vrchu a velkém Holém vrchu....
malý Holý vrch.jpg
velký Holý vrch.jpg
posezení nad Drozdovem.jpg
Zásahová jednotka

Zásahová jednotka

20180616_174231o.jpg
stará garda

stará garda

Zálužský pohár vítězů 2017.jpg
Masopust 2019

Masopust 2019

Hasiči - pro někoho slovo, pro nás rodina
Expozice požární ochrany umožňuje návštěvníkům nahlédnout do historie vzniku a vývoje dobrovolné a profesionální požární ochrany.
oficiální informační server sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
BESIP - celé TV spoty
Ohnisko žhavých zpráv...
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one